سرلشکر باقری: 22 بهمن میثاق ملی همه ملت ایران است

سرلشکر باقری:

سرلشکر باقری: 22 بهمن میثاق ملی همه ملت ایران است

ئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تأکید بر لزوم حضور حداکثری اقشار مختلف جامعه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفت: 22 بهمن میثاق ملی همه ملت ایران از تمامی گروه ها و سلایق درون نظام است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در آستانه چهلمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی گفت:  22 بهمن میثاق ملی همه ملت ایران از تمامی گروه ها و سلایق درون نظام است.

 

وی با تأکید بر لزوم حضور حداکثری اقشار و آحاد مختلف مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن افزود: هرکسی که جمهوری اسلامی را پذیرفته و آن را به جان خریده و به قانون اساسی رای داده است با حضور در راهپیمایی 22 بهمن به دشمنان پیام می دهد که ملت ایران یکپارچه پای نظامش ایستاده و یک ملت متحد در پیشبرد اهداف انقلاب و مقابله با تهدیدات دشمن است.

 

سرلشکر باقری خاطر نشان کرد: خانواده نیروهای مسلح همراه و هم صدا با ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، اراده و عزم یکپارچه خود در تداوم حرکت آرمانی انقلاب را به جهانیان نشان خواهند داد.

 

انتهای خبر/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان درمانگاه شهید خدایی با اعتبار 240 میلیون تومان افتتاح شد.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات