شما اینجا هستید

مدیر کانون بازنشستگان کردستان در جمع بازنشستگان بانه اي:

تلاش می کنیم حقوق بازنشستگان ارتقا یابد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از بانه؛ فريدون صفرخانی امروز در مراسم محفل انس و مودت بازنشستگان سپاه شهرستان بانه اظهار داشت: کانون بازنشستگان نیروهای مسلح استان کردستان بمنظور رسیدگی به وضعیت معيشتي و مشکلات بازنشستگان استان سالانه دو مورد نشست با این عزیزان در سراسر استان دارد.

 

 

وی با اشاره به وضعیت حقوق بازنشستگان گفت: طبق قانون می بایست اختلاف حقوق بازنشستگان با شاغلین 15 درصد باشد که متاسفانه این میزان در مورد بازنشستگان سپاه صدق نمی کند.

 

 

صفرخانی خاطرنشان كرد: میزان سنوات خدمت بازنشستگان و تعداد سال هایی که آنها در دوران خدمتي خود  بیمه واریز کرده اند در میزان حقوق دریافتی بازنشستگان اثر گذار است.

 

 

مدیرکل کانون بازنشستگان استان کردستان تصریح کرد: بازنشستگانی که قبل از سال 86 بازنشست شدند حقوقشان برابر نظام هماهنگ نیست که اقداماتی در این زمینه انجام دادیم و در شرف انجام است.

 

 

صفرخانی همچنین با اشاره به کلام رهبر معظم انقلاب در مورد بازنشستگان گفت: در کلام رهبر معظم انقلاب بازنشستگی دوران انزوا و گوشه نشینی نیست بلکه دوران افتخار و بالندگی است.

 

 

وی همچنین با تاکید بر اشتغال بازنشستگان در کارهای اقتصادی و تولیدی  از بازنشستگان خواست در زمینه هایی که سر رشته ندارند ورود پیدا نکنند.

 

 

وی خاطرنشان کرد؛ مدیریت منابع و ایجاد درامد با اشتغال به حرفه هایی که زیان مالی برای بازنشستگان ندارد بسیار ضروری است.

 

 

انتهای پیام/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار