شما اینجا هستید

فرمانده سپاه بانه:

ایجاد 73 شغل با تسهیلات اقتصاد مقاومتی در بانه توسط سپاه

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سپاه بيت المقدس کردستان از بانه ، سرهنگ مصطفی سلیمانی صبح امروزاظهار داشت: سپاه بانه همگام با ایجاد امنیت پایدار مردمی در شهر مرزی بانه و همچنین در کنار اجرای پروژه های محرومیت زدایی و مردم یاری به ایجاد اشتغال پایدار نیز همواره اهتمام داشته است.

 

 

وی افزود: در راستای اقتصاد مقاومتی با پرداخت تسهیلات بانکی کم بهره تعداد 73 طرح تولیدی توسط سپاه برای مردم بی بضاعت و کم بضاعت شهرستان بانه اجرا شده است.

 

 

فرمانده سپاه بانه تصریح کرد: در همین راستا طی سه سال گذشته سه میلیارد و دویست و نود میلیون ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی با هدف ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان بانه به متقاضیان شغل و افراد بیکار اعطا شده است.

 

 

سرهنگ سلیمانی خاطر نشان کرد: این تسهیلات در بخش های مختلف از جمله پرورش مرغ بومی، نگهداری زنبور عسل، خیاطی، قالی بافی، پرورش ماهی، کاشت قارچ دکمه ای، نگهداری گاو شیری، گیوه بافی و سایر مشاغل تولیدی پرداخت شده است.

 

 

وی گفت: سقف این تسهیلات از 75 میلیون ریال تا يكصد و پنجاه میلیون ریال بسته به نوع طرح متفاوت بوده است.

 

 

فرمانده سپاه بانه تنها راه نجات کشور در حوزه اقتصاد مقاومتی را عمل به منویات مقام معظم رهبری و حرکت در این مسیر برشمرد و گفت: تحقق این مهم تنها با عزم همگانی مردم و مسئولین ممکن خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار