شما اینجا هستید

رئیس جامعه پزشکی کردستان خبر داد؛

آغاز بکار طرح بیمارستان تک تخصصی جراحی چشم شهدای مدافع حرم در سنندج

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سرگرد قاسم کاوه صبح امروز، آغاز بکار طرح بیمارستان تک تخصصی جراحی چشم شهدای مدافع حرم دربیمارستان کوثر سنندج را خبر داد.

 

 

وی گفت: این طرح در هفته مبارک بسیج کلید خورد و بعد از شناسایی بیماران نیازمند، غربالگری های اولیه انجام شد.

 

 

کاوه با بیان اینکه طی هماهنگی های اولیه با بیمارستان کوثر دیروز تعداد 300 نفر از افراد شناسایی شده ویزیت شدند افزود: بعد از ویزیت تخصصی افرادی که امکان درمان بیماری آنها با دارو امکان پذیر بود با معرفی به داروخانه، داروهایشان را تحویل و به خانه برگشتند و 44 نفر از این افراد نیازمند عمل جراحی چشم قرار گرفتند.

 

 

وی افزود: این افراد از مناطق کم برخوردار استان کردستان خاصتا از شهرستان دیواندره توسط کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان و همکاری حوزه های مقاومت بسیج محلات شناسایی و به سنندج اعزام شدند.

 

 

سرگرد قاسم کاوه بیان داشت: این طرح در راستای اجرای محرومیت زدایی در استان و ارتقا شاخص های سلامت در استان برنامه ریزی شده و اجرا می شود.

 

 

کاوه در پایان گفت: خدمات ارائه شده از قبیل غربالگری اولیه، ویزیت تخصصی، ارائه دارو،عمل جراحی کلیه ی اقدامات پیش نیاز عمل جراحی از قبیل ویزیت متخصص قلب، ویزیت متخصص بیهوشی،  انجام آزمایشهای لازم، انجام گرافی ها و بستری شدن بصورت کاملا رایگان توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان انجام گرفته است.

 

 

انتهای پیام/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

اعلانات و تبلیغات

یادداشت و مقاله

با ولایت

امام خامنه ای فرمودند: ملت ایران، بیداری خود را حفظ کنند. اینکه آمریکایی‌ها گفتند در سال۹۷ چنین و چنان می‌کنیم، ممکن است فریب باشد؛ ممکن است در سال ۹۷ جنجال بکنند و نقشه را برای سال ۹۸ کشیده باشند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز