شما اینجا هستید

ساماندهی انتفاضه ملت فلسطین پیامد انتقال سفارت آمریکا به قدس است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، حجت‌الاسلام درویشی، مدیر گروه معارف صدا و سیمای استان کردستان در گردهمایی دانشجویان دانشگاه کردستان در محکومیت انتقال سفارت اسرائیل از تل آویو به قدس شریف، اظهار داشت: مکر و حیله های شیطان در برابر تدبیر الهی ضعیف است از این رو قطعا مکر و حیله آمریکا برای جهان اسلامی که به اندیشه های انبیای الهی و اهل بیت(ع) به ویژه در بحث مقاومت چنگ زده است، ناکارآمد خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه خیزش کشورهای اسلامی و غیراسلامی نخستین اقدام پس از تصمیم ترامپ است، افزود: جهان اسلام به این جمع بندی رسیده که مهمترین عامل برای طرد چنین ایده ای وحدت و اجماع است.

 

مدیر گروه معارف صدا و سیمای استان کردستان با اشاره به اینکه وحدت جهان اسلام، احیای مجدد عزت و مقبولیت قدس، ساماندهی انتفاضه ملت فلسطین علیه رژیم صهیونیستی دستاوردهای انتقال سفارت آمریکا به قدس خواهد بود، افزود: مجاهدان انقلاب اسلامی طی سال های اخیر اندیشه های نوینی را برای مبارزه با رژیم اشغالگر قدس اندیشیده اند.

 

حجت الاسلام درویشی با بیان اینکه انتفاضه جدید ملت فلسطین کوبنده و محو کننده است، خاطرنشان شد: صدای رعد و برق باران سیل آسای وحدت اسلام برای نابودی صهیونیسم شنیده می شود و تصمیم ابلهانه ترامپ صدای شکستن استخوان های حکومت غیرمشروع رژیم اشغالگر قدس را نمایان خواهد ساخت.

 

 

 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

اعلانات و تبلیغات

یادداشت و مقاله

با ولایت

امام خامنه ای فرمودند: ملت ایران، بیداری خود را حفظ کنند. اینکه آمریکایی‌ها گفتند در سال۹۷ چنین و چنان می‌کنیم، ممکن است فریب باشد؛ ممکن است در سال ۹۷ جنجال بکنند و نقشه را برای سال ۹۸ کشیده باشند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز