سپاه پاسدران نور چشم ملت ایران اسلامی است

امام جمعه قروه:

سپاه پاسدران نور چشم ملت ایران اسلامی است

امام جمعه قروه گفت: سپاه پاسدران افتخار، نور چشم، مایه اقتدار ملت ایران و خار چشم دشمنان است و تاثیر گذاری این نهاد انقلابی در منطقه موجب خشم صهیونیست ها و استکبار جهانی شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از قروه، حجت الاسلام حسن باباییان در جمع راهپیمایان حمایت از سبز پوشان سپاه و پاسخ به یاوه گویی های ترامپ رئیس جمهور آمریکا افزود: رهبر معظم انقلاب به کرات تاکید دارند که آمریکا در محاسبه خود دچار اشکال است و غلط محاسبه می کند.

 

 

وی با اشاره به هدف رئیس جمهور آمریکا که نزدیک 2 ماه در مورد برجام، دستاوردهای برجام ایران اسلامی را تهدید می کند، اظهار کرد: این انسان خبیث برای اینکه دل مردم ایران را خالی و از رهبری جدا کند، سپاه را تهدید و مردم ایران را تروریست می خواند.

 

 

به گفته وی، کوتاهی های که در نظام جمهوری اسلامی وجود دارد سازمانی نیست بلکه فردی است و مردم به نظام اسلامی علاقه وافر دارند و در روزهای گذشته ملت ایران در حمایت از انقلابی ترین و مقدس ترین نهاد نظام (سپاه پاسداران) این مهم را نشان دادند.

 

 

حجت الاسلام باباییان تاکید کرد: سخنان بی محتوا و ناآگاهانه ترامپ باعث شد تمامی سلیقه ها، جریانات سیاسی و مردم در کنار هم جمع شوند و امت واحده را تشکیل دهند تا مشت محکمی در دهان یاوه گویی مثل ترامپ و آمریکا بزنند.

 

 

وی دلیل اینکه کشورهای غربی و اروپایی از سخنان ترامپ حمایت نکرده و حرف های او را تایید نکردند، افزود: آنها نیز به این نتیجه رسیده اند که این سخنان یاوه گویی و بی اساس است.

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات