سپاه پاسدران نور چشم ملت ایران اسلامی است

امام جمعه قروه:

سپاه پاسدران نور چشم ملت ایران اسلامی است

امام جمعه قروه گفت: سپاه پاسدران افتخار، نور چشم، مایه اقتدار ملت ایران و خار چشم دشمنان است و تاثیر گذاری این نهاد انقلابی در منطقه موجب خشم صهیونیست ها و استکبار جهانی شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از قروه، حجت الاسلام حسن باباییان در جمع راهپیمایان حمایت از سبز پوشان سپاه و پاسخ به یاوه گویی های ترامپ رئیس جمهور آمریکا افزود: رهبر معظم انقلاب به کرات تاکید دارند که آمریکا در محاسبه خود دچار اشکال است و غلط محاسبه می کند.

 

 

وی با اشاره به هدف رئیس جمهور آمریکا که نزدیک 2 ماه در مورد برجام، دستاوردهای برجام ایران اسلامی را تهدید می کند، اظهار کرد: این انسان خبیث برای اینکه دل مردم ایران را خالی و از رهبری جدا کند، سپاه را تهدید و مردم ایران را تروریست می خواند.

 

 

به گفته وی، کوتاهی های که در نظام جمهوری اسلامی وجود دارد سازمانی نیست بلکه فردی است و مردم به نظام اسلامی علاقه وافر دارند و در روزهای گذشته ملت ایران در حمایت از انقلابی ترین و مقدس ترین نهاد نظام (سپاه پاسداران) این مهم را نشان دادند.

 

 

حجت الاسلام باباییان تاکید کرد: سخنان بی محتوا و ناآگاهانه ترامپ باعث شد تمامی سلیقه ها، جریانات سیاسی و مردم در کنار هم جمع شوند و امت واحده را تشکیل دهند تا مشت محکمی در دهان یاوه گویی مثل ترامپ و آمریکا بزنند.

 

 

وی دلیل اینکه کشورهای غربی و اروپایی از سخنان ترامپ حمایت نکرده و حرف های او را تایید نکردند، افزود: آنها نیز به این نتیجه رسیده اند که این سخنان یاوه گویی و بی اساس است.

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات