برگزاری مسابقات استانی قرآن کریم ویژه خانواده‌های کارکنان شاغل سپاه در سنندج

برگزاری مسابقات استانی قرآن کریم ویژه خانواده‌های کارکنان شاغل سپاه در سنندج

مسئول مرکز فرهنگی خانواده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مسابقات استانی قرآن کریم ویژه خانواده‌های کارکنان شاغل و بازنشسته سپاه بیت المقدس روز شنبه ۲۹ مهر ماه در حسینیه‌ی شهید کاظمی سنندج برگزار می‌شود.

علی فرامرزی مسئول مرکز فرهنگی خانواده سپاه بیت المقدس کردستان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان ، اظهار کرد: مسابقات استانی قرآن کریم ویژه خانواده‌های کارکنان شاغل و بازنشسته سپاه بیت المقدس روز شنبه ۲۹ مهر ماه در حسینیه‌ی شهید کاظمی سنندج برگزار می‌شود.

 

وی گفت: این مسابقات که به همت مرکز فرهنگی خانواده سپاه بیت المقدس با حضور همسران و فرزندان کارکنان سپاه استان در دورشته حفظ و قرائت قرآن کریم برگزار می‌شود که در یک مسابقه‌ی سبک زندگی اسلامی از سلسله کتاب‌های آموزشی حجت الاسلام قرائتی که بین خانواده‌ها توزیع شده است امتحان کتبی بعمل خواهد آمد و بعد از آن نیز مسابقه‌ی قرآنی در سطوحی که شامل حفظ کل، ۲۵، ۲۰، ۱۵، ۱۰، ۵ و ۳ جزء، قرائت (ترتیل و تحقیق) است امتحان بعمل خواهد آمد.

وی افزود: در این دوره از مسابقات که با هدف ایجاد انگیزه ترویج فرهنگ قرآنی، انس با قرآن و ارتقاء روحیه معنوی بین فرزندان و همسران خانواده‌های پاسداران برگزار شده ۳۰۰ نفر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

سرهنگ فرامرزی با بیان اینکه سال گذشته ۲ نفر از بانوان کردستانی توانستند در مسابقات کشوری حائز رتبه‌ی دوم کشوری شوند گفت: برگزیدگان مسابقات قرآنی امسال نیز، ۱۵ آذر ماه به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات