دیدار فرمانده سپاه مریوان با ماموستا رستمی

دیدار فرمانده سپاه مریوان با ماموستا رستمی

سرهنگ شکیبا سلیمی فرمانده سپاه مریوان با همراهی مسئول بسیج طلاب شهرستان و مدیر فرهنگی اجتماعی سپاه شهرستان با نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از مریوان، سرهنگ شکیبا سلیمی فرمانده سپاه شهرستان مریوان با همراهی مسئول بسیج طلاب شهرستان و مدیر فرهنگی اجتماعی سپاه شهرستان با نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت و گو کردند.

 

سرهنگ سلیمی در این دیدار با اشاره به جایگاه  والای روحانیت در جامعه اظهار داشت: روحانیت یکی از ارکان مهم وحدت در جامعه است. نقش فعال و حضور موثر روحانیان مبارز و متعهد در دوران دفاع مقدس برهیچ کس پوشیده نیست.

 

وی افزود: امروز یکی از اهداف دشمن در راستای اسلام هراسی ایجاد تفرقه بین مسلمانان است و در این راستا نقش علما و روحانیت همچون دوران دفاع مقدس برجسته و سرنوشت ساز می باشد.

 

فرمانده سپاه شهرستان مریوان گفت: خدمت به مردم و توجه به روحانیون از اهداف مهم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می باشد و این نهاد مقدس به عنوان بزرگترین پشتیبان روحانیون در جامعه است.

 

در ادامه ماموستا رستمی با تشکر از فرمانده لایق و خدمتگذار سپاه مریوان، اقدامات مهم سپاه در حوزه امنیتی، سازندگی، محرومیت زدایی و فرهنگی در شهرستان را لازم و اساسی برشمرد و افزود: نقش سپاه در تمام زمینه ها برای آحاد مردم آشکار و محبوبیتش دوچندان شده است.

 

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری سپاه را بازوی توانمند انقلاب اسلامی دانست و تهدیدات اخیر ترامپ رئیس جمهور آمریکا نسبت به سپاه را بی اساس و واهی خواند.

 

در پایان این دیدار سرهنگ سلیمی فرمانده سپاه شهرستان مریوان با اهداء لوح یادبود و سپاس از ماموستا  رستمی، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مسجد جامع قباء بهاران مریوان از زحمات خستگی ناپذیر این عالم فقیه و متعهد قدردانی و تقدیر نمود.

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات