دیدار فرمانده سپاه مریوان با ماموستا رستمی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از مریوان، سرهنگ شکیبا سلیمی فرمانده سپاه شهرستان مریوان با همراهی مسئول بسیج طلاب شهرستان و مدیر فرهنگی اجتماعی سپاه شهرستان با نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت و گو کردند.

 

سرهنگ سلیمی در این دیدار با اشاره به جایگاه  والای روحانیت در جامعه اظهار داشت: روحانیت یکی از ارکان مهم وحدت در جامعه است. نقش فعال و حضور موثر روحانیان مبارز و متعهد در دوران دفاع مقدس برهیچ کس پوشیده نیست.

 

وی افزود: امروز یکی از اهداف دشمن در راستای اسلام هراسی ایجاد تفرقه بین مسلمانان است و در این راستا نقش علما و روحانیت همچون دوران دفاع مقدس برجسته و سرنوشت ساز می باشد.

 

فرمانده سپاه شهرستان مریوان گفت: خدمت به مردم و توجه به روحانیون از اهداف مهم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می باشد و این نهاد مقدس به عنوان بزرگترین پشتیبان روحانیون در جامعه است.

 

در ادامه ماموستا رستمی با تشکر از فرمانده لایق و خدمتگذار سپاه مریوان، اقدامات مهم سپاه در حوزه امنیتی، سازندگی، محرومیت زدایی و فرهنگی در شهرستان را لازم و اساسی برشمرد و افزود: نقش سپاه در تمام زمینه ها برای آحاد مردم آشکار و محبوبیتش دوچندان شده است.

 

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری سپاه را بازوی توانمند انقلاب اسلامی دانست و تهدیدات اخیر ترامپ رئیس جمهور آمریکا نسبت به سپاه را بی اساس و واهی خواند.

 

در پایان این دیدار سرهنگ سلیمی فرمانده سپاه شهرستان مریوان با اهداء لوح یادبود و سپاس از ماموستا  رستمی، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مسجد جامع قباء بهاران مریوان از زحمات خستگی ناپذیر این عالم فقیه و متعهد قدردانی و تقدیر نمود.

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات