شرکت 208 نفر از ارکان تربیتی صالحین شهرستان مریوان در اردوی تربیتی زیارتی

شرکت 208 نفر از ارکان تربیتی صالحین شهرستان مریوان در اردوی تربیتی زیارتی

اماکن زیارتی تفریحی اورامان تخت و یادمان های شهدای هشت سال دفاع مقدس پذیرای ارکان صالحین شهرستان مریوان در اردوی تربیتی صالحین شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از مریوان، 208 نفر از سرمربیان، مربیان و سرگروه های تربیتی صالحین شهرستان مریوان در قالب حلقه های تربیتی ارکان به مدت 10 روز از مناطق زیارتی تفریحی منطقه باستانی اورامان تخت در شهرستان سروآباد بازدید نمودند.

 

در این اردوها که  مربیان به همراه سرمربی و سرگروهها به  همراه مربیان خود حضور داشتند برنامه های متعدد تربیتی نیز برگزار گردید.

 

 تشکیل حلقه های تربیتی با دستور کار تکافل اجتماعی و بررسی ظرفیت های فعالیت حلقات در حوزه های اجتماعی از جمله برنامه های اجرا شده در این اردو در مساجد مولانا خالد نقشبندی درکی و مسجد زیبا و تاریخی اورامان تخت بود.

 

این اردوی تربیتی با حضور در یادمان خانم شیخان شهرستان مریوان از قدمگاه شهیدان عملیات والفجر 4 نیز بازدید کردند.

 

 

گفتنی است منطقه اورامان تخت یکی از مناطق باستانی و بسیار زیبای ایران می باشد که آثار باستانی متعددی دارد و آرامگاه یکی از امام زاده ها به نام پیرشالیار از نوادگان حضرت امام جعفر صادق (ع) در آن قرار دارد.

 

پیرشالیار که اسمش مصطفی می باشد از قداست خاصی نزد مردم منطقه و کردستان برخوردار است و مردم به این پیر مراد اراده فوق العاده ای دارند.

 

صنایع دستی متعدد در کنار فرهنگ معنوی مردم اورامان و کوهها و جنگلهای فراوانش زینت خاصی به این منطقه بخشیده است.

 

گفتنی است این اردوی تربیتی به منظور انسجام بخشی بیشتر به حلقات ارکان برگزار گردید.

 

 

انتهای پیام/3304

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات