امنیت مثال زدنی در تعامل بین مردم و نیروی انتظامی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان؛

امنیت مثال زدنی در تعامل بین مردم و نیروی انتظامی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: برقراری امنیت و خدمات ارزشمند نیروی انتظامی بستر توسعه اقتصادی جامعه را فراهم می کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در همایش پلیس، امنیت و اصناف با حضور فرمانده نیروی انتظامی کردستان و جمع کثیری از اصناف و بازاریان که در سالن اجتماعات این سازمان برگزار گردید، خدمات نیروی انتظامی را در برقراری امنیت و تعامل و ارتباط چند سویه با مردم و مسئولان را ارزشمند توصیف کرد و افزود: بدون داشتن امنیت پایدار، توسعه اقتصادی در جامعه محقق نخواهد شد.

 

 

محمد دره وزمی گفت: نبود امنیت در جامعه سبب فرار سرمایه ها از استان می شود و فعالیت واحدهای تولیدی را متوقف می کند و تفکر حاکم بر نیروی انتظامی تفکر حمایت از تولید است.

 

 

وی با اشاره به نامگذاری شعار امسال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری گفت: همه مسئولان و مردم باید در راستای تحقق دغدغه مقام معظم رهبری در زمینه تولید و اشتغال در جامعه و رفع معضل بیکاری حرکت کنند.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان تصریح کرد: با ایجاد اشتغال می توان رفاه جامعه را بیشتر و از قاچاق کالا و بسیاری از بزه های اجتماعی جلوگیری بعمل آورد.

 

 

دره وزمی با بیان اینکه بیکاری علل بسیاری از انحرافات اجتماعی است و رفع معضل بیکاری می تواند منجر به کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی شود ادامه داد: دغدغه ما در سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان رفع مشکل بیکاری، اشتغالزایی و فراهم کردن بستر رفاه و آسایش مردم است.

 

 

وی اجرای قانون را یکی از مولفه ها برقراری امنیت در جامعه دانست و افزود: اجرای قانون در جامعه به پایداری امنیت و فراهم شدن بستر توسعه اقتصادی آن جامعه کمک می کند.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان تبلیغ و ترویج قانون را جزء وظایف تمامی افراد در جامعه دانست و گفت: تعداد اصناف بی پروانه مصداق قانون گریزی و سرپیچی از پرداخت مالیات به دولت و کاهش تعداد صنوف بدون پروانه شاخص قانونمندی آن جامعه است. که خوشبختانه همکاری هیات رئیسه اتحادیه ها و اتاق های اصناف در کردستان گام های بسیار خوبی در این راستا برداشته ایم.

 

 

دره وزمی به پدیده قاچاق کالا و کولبری اشاره و اظهار کرد: معضل کولبری و افزایش قاچاق در یک کشور ناشی از بیکاری و نبود شغل در آن جامعه است.

 

وی گفت: قاچاق کالا به تولیدات داخلی کشور صدمه می زند و چرخه اقتصادی کشور را مختل می کند. فلذا همه باید با اتحاد و همدلی و در راستای حمایت از سرمایه گذاری این پدیدهای شوم را کم رنگ نمائیم.

 

 

در پایان همایش از تعدادی از اصناف و اتحادیه های استان کردستان تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

 

 

هم اکنون حدود 65 هزار واحد صنفی دارای پروانه کسب در استان کردستان وجود دارد که از این تعداد 29 هزار واحد در مرکز استان مستقر بوده و حدود سه درصد از این واحدهای صنفی فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای محسوب می شوند.

 

انتهای پیام/ 3304

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات