به مناسبت هفته ایمنی در سپاه؛

همایش ایمنی از دیدگاه اسلام در مریوان برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از مریوان، صبح امروز به مناسبت هفته ایمنی همایشی تحت عنوان ایمنی از دیدگاه اسلام  با حضور فرمانده سپاه مریوان و پرسنل این سپاه به همت واحد ایمنی و اقدامات تأمینی سپاه مریوان در حسینیه ثارالله سپاه شهرستان برگزار شد.  

 

 

در این مراسم فرمانده سپاه شهرستان مریوان سرهنگ پاسدار شکیبا سلیمی با تشریح ایمنی در سپاه نیروی انسانی و تجهیزات و امکانات را دو مقوله مهم در ایمنی برشمرد.

 

 

وی افزود: نیروی انسانی متدین، بااعتقاد و انگیزه از مهمترین سرمایه سپاه است که به عنوان یک اصل اساسی باید مورد توجه جدی قرار داد.

 

 

فرمانده سپاه مریوان آموزش نیروی انسانی متناسب با مأموریت و محیط کار، تجربه در عرصه های مختلف و تعهد را از واجبات برشمرد و بر اهمیت آن تأکید کرد.

 

  

در ادامه حجت الاسلام بهرام آبادی کارشناس مذهبی در سپاه مریوان، به تشریح اهمیت ایمنی در اسلام و رهنمودهای مقام معظم رهبری پرداخت.

 

 

بهرام آبادی افزود: امنیت روانی هر انسانی قبل از هرچیز در محیط کار از اهمیت بالای برخوردار بوده که گاهی ممکن است با تهدید و ارعاب از بین برود بنابراین توجه به این مقوله امری ضروری است.

انتهای پیام/3304

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات