شما اینجا هستید

بسیج سازندگی شعبه عظیم کار است/تشکیل 6500 گروه جهادی در کشور

به گزاش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، فرشاد عالی در جلسه هم‌اندیشی و هم‌افزایی با موضوع بسیج سازندگی و اشتغال با اشاره به ضرورت هم‌افزایی در خدمات‌رسانی به مردم اظهار کرد: اولویت کارهای بسیج سازندگی خدمت‌رسانی به مناطق محروم و فاقد جذابیت برای معماران است بنابراین جوانان جهادگر، داوطلبانه به آبادسازی این مناطق می‌پردازند .

 

 

وی گفت: رکود و بیکاری دو نوع از آسیب هایی است که بار گرانی بر خانواده ها دارد و هر روز شاهد افزایش آن هستیم که بسیج سازندگی به عنوان یک شبکه توانمند و عظیم در راستای محرومیت زدایی و اشتغالزایی گام های زیادی را بر داشته و طرح جهاد سازندگی را تقویت می کنند.

 

 

عالی به بیان اهمیت ماهیت رسانه پرداخت و عنوان کرد: بار گفتمان‌سازی بر دوش رسانه‌هاست، به عنوان مثال چندی پیش جوانی عکسی از روستای بدون مدرسه‌ای را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده بود که در پی آن یک خانم آمریکایی معادل 90 میلیون تومان برای احداث مدرسه در این روستا پول ارسال کرد و این نشان می‌دهد هر فرد با داشتن هر نگاهی می‌تواند در بسیج سازندگی به مردم کمک کند.

 

 

وی با بیان اینکه خدمت به مردم به عنوان ولی‌نعمتان انقلاب افتخار است، تصریح کرد: بسیج سازندگی می‌تواند مانند برخی نهادها به بیان اقدامات خود به صورت کلان بپردازد به عنوان مثال آمار اعزام 3500 جهادگر را بدهد اما باید سعی شود خروجی هر کار انجام شده، هر چند کوچک به مخاطب انتقال یابد معاون فرهنگی سازمان بسیج سازندگی کشور یادآور شد: یکی از کارهای انجام شده در بسیج سازندگی واکسیناسیون طیور دامی بوده که توانسته رکورد جهانی را در این امر جابجا کند همچنین رکورد واکسیناسیون انسانی به نام ایران بوده است .

 

 

عالی در خصوص تاثیر این حرکت ها بر مردم یادآور شد: مسئولین، جهادگران و مردم سه ضلع مثلثی هستند که سبب روحیه اعتماد به نفس در جامعه می شوند و با تفکر جهادی می توانند کشور را به نقطه مطلوب رسانده و از سوی دیگر وقتی سختی های مردم در مناطق محروم را می بینند با روحیه ای برتر به زندگی روزمره خود بازگردند و سختی ها را تحمل کنند.

 

 

وی در پایان تاکید کرد: باید همه دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم در کشور جهاد کنیم، برای ما فرقی نمی کند که در کجا و چه جبهه ای کار می کنیم، مهم خدمت به مردم است.

 

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار