اعزام 704 دانش آموز سقزی به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور

اعزام 704 دانش آموز سقزی به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور

فرمانده سپاه سقز از اعزام 704 نفر از دانش آموزان سقزی در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور خبر داد.

سرهنگ یعقوب صفاری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سقز ضمن تبریک دهه کرامت اظهار داشت: اردوهای راهیان نور بهترین فرصت برای آشنایی دانش‌آموزان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی با رشادت‌های رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس است.

 

 

صفاری افزود: آشنایی نسل جوان با مناطق عملیاتی و فضای جبهه و جنگ می‌تواند دانش‌آموزان را با دشمنی استکبار جهانی با ایران اسلامی بیشتر نمایان کند.

 

وی با بیان اینکه 704 نفر از دانش آموازان سقزی تا آخر مرداد ماه سال جاری در قالب 4 کاروان راهیان نور اعزام خواهند شد، تشریح کرد: دانش آموزان این دیار به مدت 2 روز از مناطق عملیاتی در بانه، مریوان، سنندج و یادمان شهدا بازدید می‌کنند.

 

 

دانش‌آموزانی که به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور در قالب اردوهای راهیان نور اعزام می‌شوند، برنامه‌های مختلف فرهنگی و دینی نیز برای آنان تدارک دیده شده است.

 

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات