شما اینجا هستید

بیانیه بسیج دانشجویی بانه به مناسبت روز دانشجو

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از بانه،  بسیج دانشجویی شهرستان بانه به مناست 16 آذر و روز بسیج دانشجویی بیانیه ای صادر کرده است که در ذیل به متن این بیانیه اشاره شده است.

  بسم ا... قاسم الجبارین 
امروز 16 آذر ماه روز دانشجو است. روزی که در آن 3 تن از دانشجویان آگاه و بیدار این مرز و بوم در روزگاری که گرد ترس و وحشت در هوای پاک کشورمان پخش شده بود و مردم از ترس اهریمنان پشت کاوه های خود را خالی کرده بودند و آن ها را در میدان مبارزه با خصم  تنها گذاشته و به دنیای فانی خود چسبیده بودند و حاضر نبودند برای رهایی از سرنوشتشان حرکتی عاشورایی بکنند، در آن روزگار آن 3 تن مشعل اعتراض علیه حکومت شاهنشاهی یزید را با تلاش خود روشن کردند و راه رسیدن به آزادی را برای مردان به خلسه فرورفته ایران روشن نمودند.آنها جانشان را دادند تا محیط پاک دانشگاه از لوث چکمه های استعمار پاک بماند .

آنها مرگ بر آمریکا گفتند و اکنون نوبت ماست که راهشان را ادامه دهیم ، راهی که عزتمان و سر بلندیمان در آن است راهی که شهیدانمان رفتند ،آنهایی که برایمان چرخه غنی سازی را ساختند و تکمیل کردند و انتظاراشان از ما این است که ما آن را بچرخانیم تا چشم امید مستضعفان و ستم دیدگان جهانی که به نیروگاه بوشهر دوخته شده است نا امید نشود و اکنون بسیج دانشجویی شهرستان بانه در این روز بار دیگر با شهدایمان و امام شهدا و رهبرمان پیمان می بندیم و آمادگی خود را برای دفاع از کیان اسلام و ایران به جهانیان اعلام می داریم.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: 16 آذر، سالروز حماسه ای دیگر از دفتر زرین تاریخ ملت بزرگ ایران می باشد. در این روز دانشجویان از سوی ماموران منحوس پهلوی به خاک و خون کشیده شدند و بدین سان 16 آذر بحق بعنوان نماد روز دانشجو و روز ملی مبارزه با امپریالیسم غربی مطرح گردید.

در ادامه این بیانیه آمده است: جنبش دانشجویی در مسیر اعتلای خود بارها مورد تعرض و دستبرد از سوی عوامل و جریان‌های مختلف کج‌اندیش واقع گشته تا بلکه بتوانند آن را از آرمانهای اصیل خویش که حقیقتا در راس آن مبارزه با استکبار جهانی و دفاع از استقلال و منافع ملی است بازداشته یا به انحراف بکشانند. در پایان این بیانیه آمده است: بسیج دانشجویی دانشگاههای استان اردبیل، دستاویز قرار دادن و استفاده ابزاری از دانشگاه و دانشجویان توسط برخی از جریانات سیاسی خاص برای نیل به اهداف غرض‌آلود را محکوم نموده، دولت آمریکا را همچنان شیطان بزرگ و دولتی استکباری دانسته و تبانی برخی دولت‌های وابسته منطقه و قدرت‌های جهانی را برای مخدوش کردن چهره اسلام و حمایت از تروریست های تکفیری داعش محکوم می‌کند.

انتهای پیام/

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار