شما اینجا هستید

سردار نقدی در گفت‌وگو با دفاع پرس:

احتمال وقوع جنایتی بزرگ توسط غربی‌ها وجود دارد/ فضای مجازی از عوامل هماهنگ‌کننده تروریست‌هاست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع پرس، درباره اینکه گفته می‌شود "بعد از حادثه تروریستی در فرانسه، مقصد بعدی تروریست‌ها ایران است"، گفت: این جنجالی که بعد از حادثه تروریستی فرانسه راه افتاد، بیانگر این است که احتمال وقوع جنایت بزرگتری وجود دارد؛ اما اینکه کجا خواهد بود، معلوم نیست. با این حال ممکن است یکی از اهداف غربی‌ها از این جنجال‌ها، بسترسازی برای انجام جنایتی بزرگ باشد؛ تا مدعی شوند که آن‌ها هم از گروه‌های تروریستی ضربه خورده‌اند.
وی با اشاره به اینکه باید نسبت به اینگونه اقدامات غربی‌ها هوشیار باشیم، عنوان کرد: آمریکا و اسراییل آن مقدار که برای ناامن‌سازی عراق و سوریه سرمایه‌گذاری می‌کنند، چندین برابر آن را برای ناامن ساختن ایران هزینه کرده‌اند.

سردار نقدی تأکید کرد: اگر نا امنی پیش بیاید، بستر فضای مجازی از عوامل هماهنگ‌کننده تروریست‌ها خواهد بود؛ بنابر این کسانی که در مهار فضای مجازی افسارگسیخته در کشورهای مختلف فعالیت موثری انجام نمی‌دهند، در ایجاد این نا امنی‌ها شریک هستند.

وی همچنین درباره فعالیت‌های بسیج برای تحقق فرمایش رهبری مبنی بر فراموش نشدن «فاجعه منا» هم بیان داشت: بسیج در این زمینه فعالیت‌هایی انجام داده که از آن جمله می‌توان به کمک‌های صورت گرفته به خانواده‌های جانباختگان حادثه منا برای پی‌گیری وضعیت بستگان مفقودشان و دریافت غرامت از آل سعود، اشاره کرد؛ البته این کمک‌ها همچنان ادامه خواهد داشت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان گفت: در همین رابطه بسیج جامعه پزشکی هم ارزیابی دقیقی از نحوه وقوع حادثه انجام داده، که ضمن استخراج 42 عامل اصلی خطاهای بهداشتی و حوادث غیرمترقبه در مدیریت صحنه فاجعه منا، آنها را در مقاله‌های علمی به دنیا ارائه کرد. علاوه بر این روشنگری بسیارخوبی نیز در ابعاد بین‌المللی نسبت به نقطه‌ضعف‌های بزرگ موجود در مدیریت صحنه را در نشریه «اقلیم شفا» منتشر ساخت.

انتهای پیام/

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار