شما اینجا هستید

رهبر معظم انقلاب در جمع فرماندهان بسیج:

متهم کردن بسیج به تندروی و افراط تکمیل پروژه‌ی نفوذ دشمن است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای، صبح امروز و در آستانه 5 آذر (روز بسیج مستضعفان)، هزاران نفر از فرماندهان بسیج با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

رهبر انقلاب با اشاره به مسئله نفوذ فرمودند: نفوذ خیلی مسئله‌ی مهمی است؛ می‌گویند از نفوذ استفاده‌ی جناحی کردند، خب نکنند؛ اسم را بدون محتوای لازم مطرح نکنند و جناح‌ها همدیگر را متهم نکنند اما اینکه بگویند افرادی می‌خواهند از «نفوذ» استفاده‌ی جناحی بکنند از اهمیت بحث «نفوذ» دشمن کم نمی‌کند از اصل واقعیت نفوذ غفلت نشود دشمن دارد طراحی می‌کند.

ایشان تأکید کردند: «نفوذِ جریانی» از «نفوذِ فردی» خطرناک‌تر است نفوذ جریانی یعنی شبکه‌سازی در داخل ملت به‌وسیله‌ی پول و جاذبه‌های جنسی با هدف تغییر باورها، آرمان‌ها، نگاه‌ها و سبک زندگی آماج نفوذ جریانی، «نخبگان»، «افراد مؤثر»، «تصمیم‌سازان» و «تصمیم‌گیران» هستند و نفوذ خطر بزرگی است.

حضرت آیت‎الله خامنه‎ای با بیان اینکه بسیج یک گنج بی‌انتهاست، چون ملت بی‌انتهاست افزودند: عطر بسیج را باید استشمام کرد کسانی که بسیج را به تندروی و افراط متهم می‌کنند، پروژه‌ی نفوذ دشمن را تکمیل می‌کنند بسیج جزء خاکریزهای مستحکم است که نباید آن را سست کرد؛ من توصیه و نصیحت می‌کنم.

ایشان با اشاره به انتفاضه‌ مردم فلسطین در کرانه‌ی باختری گفتند:فلسطین قریب به ۶۰ سال از اشغالش می‌گذرد و این مردم چند نسل عوض شده‌اند اما آرمان فلسطین باقی است؛ دشمن می‌خواهد این آرمان را از بین ببرد و ما از حرکت مردم فلسطین هر طور که بتوانیم دفاع می‌کنیم.

انتهای پیام/

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار