شما اینجا هستید

به مناسبت روز قشر بسیج دانشجویی

برگزاری گردهمایی بزرگ دانشجویان بسیجی استان کردستان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس، گردهمایی بزرگ دانشجویان بسیجی استان کردستان با حضور بیش از 1500 داشجوی بسیجی دانشگاه های سطح  شهر سنندج, معاون فرهنگی قوه قضاییه کشور و روسا و معاونین دانشگاه های استان در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزار شد.

در این مراسم علی محمدپناه مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان ظهار داشت: امام راحل و عظیم الشان ما بعد از پایان جنگ تحمیلی با تدبیر تاریخی, حکیمانه و روشن بینانه خویش فرمان تشکیل بسیج دانشجویی و طلبه را صادر کردند و حوزه و دانشگاه را نهادی برای دفاع و پاسداری از اصول تغییر ناپذیر نه شرقی و نه غربی عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه  امروزه بسیج دانشجویی به نقطه بالندگی خود رسیده است گفت: آرمان بسیج دانشجویی همان بیان نورانی امام راحل است که فرمودند دانشگاه کارخانه انسان سازی و مبدا همه تحولات است و اگر دانشگاه های ما اصلاح شوند همه مملکت ما اصلاح میشود.

محمدپناه تصریح کرد: امروز  بسیج دانشجویی فرمایشات امام راحل  و مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار داده است و در انجام رسالت خویش در محیط دانشگاه با خدمت بی منت و دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و مطالبه گفتمان انقلاب اسلامی و پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری در دانشگاه در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی حرکت می کند.

مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان ادامه داد: دانشجویان بسیجی پتانسیل عظیمی هستند که با شور و نشاط جوانی و با داشتن صفات عدالتخواهی, آزاداندیشی و نقادی  در مسیر پاسداری از اصول انقلاب و نظام حرکت می کنند.

وی تاکید کرد: تربیت نیروهای همطراز انقلاب اسلامی و تزریق این نیروها به بدنه مدیریتی کشور جزو اهداف آرمانی بسیج دانشجویی است.

محمدپناه گفت: نیروهای بسیجی و به ویژه دانشجویان بسیجی هر جایی که بدانند کشورو نظام به انها احتیاج دارد با تمام همت و تلاش ورود پیدا میکنند و گوش به فرمان ولی زمان آماده جانفشانی در همه عرصه ها هستند.

به گفته محمدپناه, بسیج دانشجویی شانیت خود را بالاتر از ان میداند که در گروه های سیاسی و حزبی ورود پیدا کند اما همواره با نقدهای منصفانه و حمایت حکیمانه درصدد وحدت در ایجاد تحولات حوزه داخلی و بین المللی خواهدبود و موضوعات کشور را با حساسیت ویژه پیگیری می کند.

در پایان مراسم از تعدادی از دانشجویان فعال بسیجی دانشگاه های سطح استان کردستان با اهدا لوح و هدیه تقدیر به عمل امد.

 

انتهای پیام/

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار