شما اینجا هستید

مدير آموزش و پرورش ديواندره:

بسیج ترقی دهنده جامعه در تمامی جنبه ها است/ واژه شهید در قاموس ملت ایران همواره جاودان خواهد بود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از دیواندره، توفیق محمدي مدير آموزش و پرورش ديواندره در مراسم يادواره شهداي دانش آموز شهرستان ضمن گراميداشت هفته بسيج گفت: واژه زیبای شهید در قاموس ملت ایران همواره جاودان خواهد بود و این وظیفه ماست که در سنگر تعلیم و تربیت با دفاع از کیان انقلاب اسلامی، ارزش های آن، هویت ملی و مذهبی در بعد فرهنگی تمام توان و تلاش خود را بکار ببندیم.

وی افزود: ما در مقابل شهدا وظیفه بسیارسنگینی داریم و با مسلسل قلم ها درراستای کسب علم و دانش، حفظ مملکت، دین، جایگاه انسانی و ارزش های انقلابی گام برداریم.

 مدیر آموزش و پرورش دیواندره تصریح کرد: اگر امروز امنیتی وجود دارد از برکت خون شهدا است و این نعمت بزرگ الهی  هدیه ای بود که شهدا برای ما به ارمغان آوردند؛ که باید با طلب علم، تغییر نگرش و تبدیل آن به منش کریمانه تلاش خود را در جهت تقویت باور های دینی، ملی، مذهبی و وحدت در کل جامعه بکار گماریم.

محمدی اظهار داشت: امروز خون سرداران رشیدی همچون سردار همدانی است که سبب برقراری نعمت بزرگ امنیت و حفظ یکپارچگی کشور شده است و کمترین کار ما در پاسداشت خون شهدا سر لوحه قراردادن ایشان در امور خود است.

وی با اشاره به ضرورت تشکیل بسیج بعد از انقلاب در ادامه افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد حركتی فرهنگی بودیم كه به واقع درجهت حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی مان به شمار می رفت كه نقش مردم در این حركت و تلاش چشمگیر و بسیارموثر بود و به فرمان حضرت امام(ره) در پنجم آذر سال 58 حركتی به نام بسیج در پایگاه ها و مساجد بوجود آمد که در راستای حفظ ارزش های اسلامی حرکت می کرد.

محمدی در پایان با اشاره به جایگاه والای بسیج گفت: ما در تمامی زمینه ها نیاز به بسیج عمومی نیاز داریم؛ که برخواسته از تعهد و عشق و اشتیاق  نسبت به کیان اسلامی باشد؛ و از این راه بتوانیم ، مسیر رشد و ترقی کل جامعه در تمامی جنبه ها را فراهم کنیم.

انتهای پیام/

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار